Audience Grand Cru Classé Bordeaux 2018

27. – 28. 5. 2021


Jako tradičně přijede na 50 nejprestižnějších vinařství z Bordeaux představit české odborné veřejnosti aktuální ročník, který přichází na trh – opět výjimečný ročník 2018.

Vína se budou degustovat na šesti degustacích ve Ville Richter v areálu Pražského hradu. Na každou degustaci je omezený počet účastníků na 100 osob. Návštěvníci budou mít možnost ochutnat více než 40 vín z ročníku 2018.

Jako každý rok budou svá vína presentovat majitelé a sklepmistři z jednotlivých Châteaux, díky čemuž mají návštěvníci možnost dozvědět se o víně mnoho zajímavých a jinak těžko dostupných informací.

Degustace bude zakončena v sobotu slavnostním banketem rovněž ve Ville Richter za účasti všech zástupců châteaux, pozvaných hostů a osobností veřejného a společenského života ČR. Během večera hosté ochutnají tři vína kategorie Grand Cru Classé z lahví magnum ve starších ročnících a další zajímavá vína včetně Champagne Louis Roederer nebo Sauternes.

Cena vstupenky na degustace 1 800,- Kč. Vstupenka na banket stojí 8 900,- Kč, resp. 69 000,- Kč + DPH za celý stůl (pro 8 osob + majitel daného château). Každý účastník banketu obdrží jako dárek speciální Grand Vin de Audience 2018.

Rezervace budou zahájeny 23.11.2019 na stránkách: www.audience-bordeaux.cz nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Back to top