Merlot d´Or s.r.o.

Pořadatelem Audience Grand Cru Classé je společnost Merlot d´Or s. r. o., jejíž hlavní činností je dovoz vín od prestižních, menších výrobců a vín, u kterých je velmi dobrý poměr mezi jejich kvalitou a cenou na český trh.

V nabídce společnosti lze nalézt vína téměř z celého světa. Její specializací je však především francouzské víno, a to zejména z vinařské oblasti Bordeaux. Nejlepší z těhto vín si mohou zákaznící společnosti nakoupit za podstatně dostupnější ceny v tzv. „En Primeur“, což je systém nákupu vína ještě před nalahvováním. Nákupem vín v „En Primeur“ se společnost zabývá již od roku 1998, díky čemuž v současnosti nabízí na českém trhu nejucelenější nabídku tzv. velkých vín z Francie.

Merlot d´Or vlastní také několik vinoték, z nichž největší je pražská vinotéka Galerie vín PASSAGE, kterou naleznete v samém centru Prahy, v pasáži Millenium Plaza. Zde je také k vidění největší archiv francouzských vín. Vinotéka je doplněna i o restauraci s možností výběru vína k jídlu za vinotékové ceny.

Více informací o společnosti naleznete na webových stránkách merlot.cz.

 

Back to top